Po co nam narzędzia online do doboru e-prowadników igus®?

  • Post author:

Od filtrowania, poprzez konfigurację i obliczanie żywotności, po szybkie pobieranie modeli CAD. To wszystko otrzymujemy korzystając z narzędzi online dla e-prowadników.

Masz pomysł na ulepszenie swojej aplikacji z wykorzystaniem naszych e-prowadników? Trafiłeś doskonale. Narzędzia online od igus® pozwolą Ci go zrealizować.

Konfiguruj e-prowadniki i obliczaj ich żywotność. Sprawdź cenę i czas dostawy online. Pobierz pliki CAD swojej indywidualnej konfiguracji. A wszystko to bez kosztów i rejestracji.

Znajdź swój produkt i informacje za pomocą wybranego narzędzia online

Filtry w internetowym sklepie igus®

Jeśli chcesz sprawdzić cenę i czas dostawy potrzebnych Ci e-prowadników, wystarczy, że skorzystasz z filtrów w naszym sklepie internetowym.

Tu możesz filtrować produkty między innymi według  rodzaju ruchu  i zawęzić wynik za pomocą wymiarów. W ten sposób dotrzesz do pożądanego produktu i natychmiast dokonasz zakupu online.  

Konfigurator e-prowadników

To narzędzie, które pozwala złożyć indywidualny, gotowy do podłączenia system e-prowadników w zaledwie kilku krokach.  Dzięki konfiguratorowi e-prowadników:

  • szybko i łatwo projektuj online
  • wyświetlaj cenę, żywotność i czas dostawy
  • podziel się aktualnym statusem przetwarzania

Dowiedz się, jak w kilkadziesiąt sekund skonfigurować gotowy do podłączenia e-prowadnik.

Kalkulator żywotności e-prowadników

Nasz kalkulator żywotności, zaledwie w kilku kliknięciach, pozwala obliczyć szacowaną żywotność e-prowadników w podwójnych cyklach i kilometrach.

Na podstawie żywotności wybranego e-prowadnika, generowany jest indywidualny certyfikat 36-miesięcznej gwarancji z oświadczeniem dotyczącym żywotności, który można pobrać i wydrukować.

Biblioteka modeli 3D CAD e-prowadników

Projektowanie e-prowadników za pomocą 3D CAD pozwala na zintegrowanie e-prowadnika z własnym projektem w pliku 3D CAD. Dzięki niemu szybko pobierzesz model CAD wybranego e-prowadnika w różnych formatach  plików i dopasujesz go do swojej aplikacji.

Biblioteka zawiera wszystkie typy e-prowadników, również te do ruchów obrotowych i kołowych, długich przesuwów, a także akcesoria.

Co więcej, dostęp do biblioteki modeli 3D CAD e-prowadników jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji.  

Masz pytania? Napisz do nas

Chcesz wiedzieć więcej, napisz do naszego eksperta, przed którym e-prowadniki nie mają żadnych tajemnic. Hubert Kowalczyk (hkowalczyk@igus.net) odpowie na wszystkie pytania związane z narzędziami online dla e-prowadników.

Dodaj komentarz