Globalność, cyfryzacja i dostępność 24/7 – co to oznacza dla przewodów chainflex®?

  • Post author:
Webinar - Bezpłatne szkolenia online - Wirtualna akademia igus - Module Connect - rewolucja w łączeniu przewodów

Dostępność 24/7, na całym świecie, ze wsparciem obsługi klienta i narzędziami online… To wszystko otrzymujesz decydując się na współpracę z igus®. Niezależnie od tego, na której półkuli jesteś, i która jest godzina w Twojej strefie czasowej, jesteśmy w stanie dostarczyć przewody chainflex® dopasowane do Twojej aplikacji sprawnie i na czas. Przekonaj się, jak to jest możliwe.

Świat staje się coraz bardziej połączony. Wszystko musi być dostępne przez cały czas. Sztuczna inteligencja i chatboty przejmują coraz więcej zadań. Jednak problemy z przeszłości pokazały nam, że łańcuchy dostaw mogą zostać zakłócone i mogą pojawić się poważne utrudnienia. Dlatego stworzyliśmy globalną sieć partnerów produkcyjnych, magazynowych i usługowych, aby sprostać dzisiejszym potrzebom. Stworzyliśmy również szeroką gamę narzędzi online, dzięki którym można uzyskać dostęp do informacji lub zamówić nowe produkty w dowolnym momencie. Co to jednak oznacza w praktyce?

Jak mogę dowiedzieć się więcej o kablach chainflex® i jak mogę je łatwo oraz wygodnie kupić przez całą dobę?

Zamawianie przewodów chainflex® jest bardzo proste. Możesz skorzystać np. z naszego sklepu internetowego igus®. Wyszukaj żądany produkt online i zamów go jednym kliknięciem – prosto i szybko, w zasadzie tak samo jak robisz wszystkie inne zakupy online. Nasza logistyka dba o to, by dostawa produktów z magazynu została zrealizowana w ciągu 36 godzin.

Co mam zrobić, jeśli nie wiem dokładnie, czego potrzebuję?

Jeśli nie wiesz, czego dokładnie potrzebujesz, nie musisz się martwić. Nasza wyszukiwarka produktów zapewnia wspaniałe narzędzie do znalezienia kabla chainflex® dokładnie pasującego do danego zastosowania, i to za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Co więcej, nasza baza wiedzy o przewodach chainflex® to obszerna platforma, wyczerpująca wiedzę o naszych kablach.

Czy igus® oferuje również kompletne rozwiązania?

Oczywiście! U nas możesz zamówić również gotowe, konfekcjonowane przewody. Jeśli jednak odpowiednie rozwiązanie nie jest dostępne w katalogu, również można je łatwo skonfigurować i zamówić online. Aby to zrobić, należy wprowadzić parametry w naszym konfiguratorze przewodów gotowych do podłączenia i kliknąć przycisk “Zamów“.

Czy korzystając z przewodów chainflex® mogę przyczynić się do świata, który będzie bardziej przyjazny dla środowiska naturalnego?

Nasze wieloletnie doświadczenie i liczne testy w naszym wewnętrznym laboratorium pozwalają nam wydawać wiarygodne, sprawdzone oświadczenia dotyczące żywotności naszych produktów. Dzięki temu klient otrzymuje niezawodny produkt, którego trwałość pozwala na bardziej zrównoważone działanie, ponieważ nie trzeba go regularnie wymieniać. Nasz kalkulator żywotności umożliwia łatwe obliczenie oczekiwanej żywotności w oparciu o parametry aplikacji.

Gwarancja chainflex® oferuje również unikalny na rynku poziom niezawodności naszych produktów. Po obliczeniu okresu eksploatacji można łatwo wydrukować certyfikat gwarancyjny. Dysponujemy szeroką gamą globalnych standardów, aby zapewnić bezproblemowe użytkowanie kabli.

Co zrobić, jeśli potrzebuję pomocy z narzędziami online lub dodatkowych informacji?

Jeśli, mimo skorzystania z zaproponowanych możliwości, nadal masz problemy z zamówieniem właściwego przewodu chainflex®, możesz skontaktować się z nami w dowolnym momencie. Chętnie pomożemy, doradzimy w sprawie planowanego zastosowania i znajdziemy odpowiednie rozwiązanie. Możesz również zapoznać się z naszym wpisem na blogu, który poświęciliśmy obsłudze serwisowej.

Możesz również skontaktować się bezpośrednio z Maciejem Ślęzakiem (mslezak@igus.net), Managerem Produktu chainflex®, który z pewnością odpowie na Twoje pytania i pomoże dobrać odpowiednie produkty do Twoich zastosowań.

Dodaj komentarz