Nagrody VECTOR 2022. Zdobądź uznanie i nagrodę pieniężną za innowacyjną aplikację wykorzystującą e-prowadniki igus®

  • Post author:

Czy używasz e-prowadników igus® do prowadzenia przewodów w swojej aplikacji? A co z kablami chainflex®? Czy ludzie opisują Twoje zastosowanie jako “innowacyjne”? Czy e-prowadniki igus ® pomogły Ci zrealizować Twoją koncepcję zrównoważonego zastosowania? Zgłoś się do konkursu, aby mieć szansę na wygranie 8. edycji przyznawanej raz na dwa lata Nagrody vector!

Weź udział w konkursie na innowacyjną aplikację wykorzystującą e-prowadniki igus®

Wypełnij zgłoszenie!

konkurs vector - e-prowadniki igus

Nagrody vector to dla nas sposób na wyróżnienie i nagrodzenie pomysłowości naszych Klientów. Chcemy usłyszeć o Waszych wyzwaniach projektowych i o tym, jak produkty firmy igus® pomogły Wam rozwiązać te problemy. Czy trzeba było brać pod uwagę trudne warunki środowiskowe? Co z dużymi przyspieszeniami lub długimi odległościami podróży? Niezależnie od tego, jakie było wyzwanie, wymyśliliście, jak je pokonać za pomocą inżynierskich tworzyw sztucznych – i uważamy, że jest to całkiem niesamowite.

Panel sędziowski wybierze czterech zwycięzców: pierwsze, drugie i trzecie miejsce, a także czwartą nagrodę za zrównoważony rozwój dla zgłoszeń mających wpływ na środowisko. Zwycięzcy otrzymają nagrody pieniężne w wysokości od 1 000 do 5 000 euro i zostaną wyróżnieni podczas ceremonii wręczenia nagród na targach Hannover Messe.

Zgłoszenia należy składać do 11 lutego 2022 roku. Aby przesłać zgłoszenie, należy wypełnić ten formularz. Można również odwiedzić tę stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej o jurorach, nagrodach, warunkach uczestnictwa oraz pobrać plik pdf ze zgłoszeniami i zwycięzcami z roku 2020.

Poznajcie laureatów Konkurs vector Polska 2020. To były naprawdę niezwykłe aplikacje. W tym roku Wasza kolej na nagrody!

Ten post ma jeden komentarz

  1. AnnaG

    Kurcze nooo, szkoda, że dopiero teraz dowiedziałam się o tym konkursie 🙁 Od dłuższego czasu chodzi mi po głowie, aby stworzyć jakiś ciekawy projekt, wykorzystując do tego aplikacje low code. No nic, może następnym razem się uda! Myślicie, że do takiego konkursu można wykorzystać kreator aplikacji? Czy powinna ona powstać od zera?

Dodaj komentarz