Szkolenia online igus „Zostań specjalistą branżowym igus w 12 miesięcy…” Podsumowanie 2021 – zobaczcie to jeszcze raz!

  • Post author:

Dwanaście miesięcy temu zaprosiliśmy Państwa na cykl spotkań online pt. „Zostań specjalistą branżowym igus w 12 miesięcy…” Dzisiaj, przyszła pora na podsumowania.

Mijające dwanaście miesięcy to dla wszystkich specyficzny czas. Spotkania branżowe, które mieliśmy okazję wcześniej organizować w siedzibie naszej firmy,  przeniosły się do internetu. Trochę baliśmy się tego rozwiązania, bo nie wiedzieliśmy czy nie stojąc z Wami twarzą w twarz będziemy w stanie sprostać zadaniu, które przed sobą postawiliśmy. Zainteresować Was naszymi produktami i rozwiązaniami oraz wciągnąć w interesującą dyskusję.

Efekty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania i jesteśmy niezmiernie radzi, że mogliśmy się z Wami podzielić naszą wiedzą, którą z tak wielką chęcią i entuzjazmem przyjęliście, mimo tego, że dzieliły nas czasami setki kilometrów.

Grudzień to miesiąc podsumować, więc my również chcieliśmy podsumować mijający rok i podziękować Wam za czas jaki z nami spędziliście. 12 spotkań online, 13 branży, dla których zaprezentowaliśmy rozwiązania igus®, 12 ekspertów igus®, którzy z nieskrywaną przyjemnością dzielili z Wami swoją wiedzą o produktach igus® i doświadczeniem zdobytym przy wielu projektach, a na koniec blisko 700 gości na naszych spotkaniach. Dziękujemy, że byliście w tym czasie z nami, że z zainteresowaniem wysłuchaliście naszych prezentacji, że chętnie braliście udział w sesjach Q&A.

Spotkania online z ekspertami igus®

Ale to nie koniec… Poniżej prezentujemy krótkie podsumowanie wszystkich spotkań online, które odbyły się w roku 2021 oraz relacje wideo z prezentacji naszych ekspertów.

Zapraszamy do oglądania!

Styczeń 2021 – Przemysł motoryzacyjny z rozwiązaniami igus®

Indywidualne rozwiązania, które pozwolą ulepszyć technologię i obniżyć koszty nawet 40%! Zalety: niższa masa, wysoka odporność na zużycie i korozję oraz nieskończenie wiele innych  możliwości zastosowania w przemyśle motoryzacyjnym, dzięki niestandardowym rozwiązaniom.

Za kierownicą szkolenia niezastąpieni: Hubert Kowalczyk – Manager produktu e-prowadniki przewodów oraz Michał Obrębski – Manager produktu iglidur. 

Luty 2021 – e-prowadniki igus® w suwnicach i dźwigach portowych

Systemy e-prowadnikowe to idealne rozwiązanie dla trudnych środowisk, wielu cykli pracy i braku tolerancji na nieplanowane przestoje. Są niezawodną, bezpieczną i ekonomiczną alternatywą dla firanek kablowych, szyn zbiorczych czy bębnów przewodowych, tak często stosowanych do prowadzenia energii na suwnicach i dźwigach portowych.

Tym razem, wspólnie z Adamem Jaroszem i Rafałem Gralewskim, zapraszamy do obejrzenia dwóch spotkań poświęconych suwnicom i dźwigom portowym.

Dźwigi portowe

Suwnice wewnętrzne

Marzec 2021 – igus® w samym sercu obrabiarki

Tym razem w obroty bierzemy obrabiarki, a prelegentami są, niezastąpieni w swoim fachu, Karol Lenkiewicz i Radosław Sobociński. Dowiedz się więcej, jak bezsmarowe i bezobsługowe komponenty igus®, umieszczone w samym sercu każdej obrabiarki, obniżają koszty i ulepszają technologię.

Kwiecień 2021 – Robotyka bez tajemnic

Michał Czepczyk oraz Radomir Ochocki, to eksperci, przed którymi rozwiązania robotyczne nie mają tajemnic. Dowiedz się więc, jak dobrać odpowiedni pakiet zasilania za pomocą narzędzi online oraz poznaj zasady otwierania, montażu i obsługi naszych trójwymiarowych systemów triflex® R przeznaczonych do robotyki.

Maj 2021 – Odporne na wióry, kurz i brud – bezpieczne rozwiązania dla przemysłu drzewnego

Podczas tego spotkania, nasi niezwodni Product Managerowie, Kamil Niemyjski i Hubert Kowalczyk, opowiadają o bezsmarownych oraz odpornych na wióry i pył rozwiązaniach dla przemysłu drzewnego. Poznajcie technologię, która pozwala zminimalizować czasochłonne prace konserwacyjne i zapewnia bezpieczną pracę maszyn do obróbki drewna.

Czerwiec 2021 – Przemysł pakujący z rozwiązaniami igus®

Chcecie wiedzieć jak pakować mądrze? Nie możecie ominąć tego seminarium. Tym razem, nasi eksperci – Karol Lenkiewicz i Radosław Sobociński – podpowiadają jak pakować, by obniżyć koszty. Dacie się przekonać?

Lipiec 2021 – Przemysł rolniczy z rozwiązaniami igus®

Czy wiecie, że produkowane przez igus® e-prowadniki i polimerowe łożyska ślizgowe stosowane w rolnictwie wydłużają żywotność maszyn rolniczych aż 8-krotnie… Michał Obrębski i Huber Kowalczyk mają na to niezliczoną ilość dowodów. Przekonajcie się sami.

Sierpień 2021 – Przemysł morski z rozwiązaniami igus®

W branży offshore konserwacja kosztuje miliony. Co zrobić by je zminimalizować? Rozwiązania igus® pozwalają na monitorowanie stanu łożysk, kabli i e-prowadników. Dzięki temu można znacznie obniżyć koszty konserwacji i zapobiec awariom maszyn. O szczegółach opowiadają niezawodni Michał Obrębski i Rafał Gralewski. Sprawdźcie, czy Was przekonają…

Wrzesień 2021 – Intralogistyka z igus® – bezpłatne szkolenie online

Na tym spotkaniu, naszą uwagę skupiliśmy na systemach transportu, automatyzacji magazynów i szeroko pojętej intralogistyce. Niezawodność, wydajność i wysoka jakość komponentów, a także czas oraz potrzeba obniżenia kosztów są niezwykle ważne w systemach do transportu materiałów. O tym, jak to zrobić mówią nasi eksperci – Hubert Kowalczyk i Michał Obrębski. Zobaczcie koniecznie!

Październik 2021 – Drukuj w 3D z rozwiązaniami igus®

Uważasz, że druk 3D nie kryje już przed Tobą żadnych tajemnic? Pozwól, że przedstawimy Ci rozwiązania, jakie dla produkcji addytywnej przygotował igus®. Podczas tego spotkania, Monika Gawryś odkrywa przed Wami gamę produktów dedykowanych do druku 3D, a wśród nich nasze jesienne nowości igusa. Poznaj je koniecznie.

Listopad 2021 – Sprzęt medyczny z rozwianiami igus®

Technologia medyczna rozwija się z każdym dniem. Wszystko staje się bardziej kompaktowe, lżejsze i modułowe. Wymagania wobec stosowanych rozwiązań są coraz większe, a standardy i oczekiwania medyków i pacjentów – coraz wyższe. igus®, wychodząc naprzeciw tym potrzebom oferuje szereg produktów, które mogą być bezpiecznie stosowane w urządzeniach i sprzęcie medycznym. Sprawdzą się także w pomieszczeniach wymagających wyjątkowej czystości, np. w laboratoriach, sterylizatorniach czy na OIOM. O tym wszystkim opowiadają niezastąpieni Michał Obrębski i Karol Kozłowski. Warto ich posłuchać!

Grudzień 2021 – Szkolenie online – Maszyny ciężkie z igus®

Na tym wyjątkowym, bo ostatnim w tym roku spotkaniu, nasi eksperci – Michał Obrębski i Rafał Gralewski – przedstawili rozwiązania igus® dedykowane branży maszyn ciężkich. Nie możecie tego przegapić!

Co przyniesie rok 2022? Kolejne bezpłatne szkolenia online z igus®

Już dzisiaj zapraszamy Was na kolejne bezpłatne szkolenia z igusem. Tym razem na warsztat bierzemy nasze konfiguratory online, dzięki którym samodzielnie będziecie mogli dobrać odpowiednie rozwiązanie igus® dla swojej aplikacji.

Na cykl spotkań online „Zrób to sam! Czyli dobór i konfiguracja rozwiązań igus® z narzędziami online” możecie zapisać się już dzisiaj na stronie: www.igus.pl/szkolenia2022

Spotkania online - bezpłatne szkolenia  igus 2022

Na pierwsze spotkanie z tej serii zapraszamy Was już 26 stycznia 2022. Poprowadzi je niezastąpiony Hubert Kowalczyk, który krok po kroku zaprezentuje, jak dobrać odpowiedni e-prowadnik.

Z konfiguratorami igus® to naprawdę proste!

Ten post ma 2 komentarzy

  1. Witold

    Bardzo fajna stronka ☺️ Nie wiedziałem ze igus prowadził takie szkolenia. Bardzo fajnie, że zebraliście je w jednym miejscu! W kolejnym roku na pewno wezmę w takich spotkaniach udział. Kawał konkretnej wiedzy!

Dodaj komentarz