Prosta optymalizacja maszyn z igusGO! Bezsmarowe ulepszanie aplikacji w zaledwie kilka sekund

  • Post author:
Webinar - Bezpłatne szkolenia online - Wirtualna akademia igus - Module Connect - rewolucja w łączeniu przewodów

Aplikacja igusGO, wykorzystująca sztuczną inteligencję, to rewolucyjny sposób wyszukiwania produktów, dzięki któremu Twoje rozwiązania nie będą wymagały smarowania. Zastosowanie w igusGO silnika AI sprawia, że optymalizacja maszyn jeszcze nigdy nie była tak prosta. W aplikacji znajdziesz rozwiązania motion plastics dla ponad 610 zastosowań. I to w zaledwie kilka sekund. Wystarczy, że zrobisz zdjęcie swojej maszynie wraz z jej otoczeniem, a dowiesz się, które produkty igus mogą pomóc w zaprojektowaniu bezsmarowego zastosowania. Aplikacja pokazuje również miejsca, w których jest większy potencjał na ulepszenie technologii, przy jednoczesnej redukcji kosztów.

Aplikacja igusGO - optymalizacja maszyn

Optymalizacja maszyn na etapie projektowania lub modernizacji

Znalezienie odpowiednich części na etapie projektowania może być bardzo czasochłonne i stanowić prawdziwą stratę czasu – zwłaszcza gdy na rynku dostępna jest szeroka gama produktów. Aby pomóc klientom, opracowaliśmy aplikację igusGO, która pozwala na znalezienie odpowiednich komponentów w dość nieoczywisty, a jednocześnie ciekawy sposób. Do korzystania z aplikacji potrzebujesz tylko smartfon, a szybko odkryjesz potencjał naszych produktów w swoich zastosowaniach i w ten sposób ulepszysz swoje projekty. Bezsmarowe i bezobsługowe części maszyn wykonane z lekkich, wysokowydajnych tworzyw sztucznych nie tylko wydłużą żywotność, ale także obniżą koszty.

Korzystanie z igusGO jest niezwykle proste. Wystarczy, że zrobisz zdjęcie swojego zastosowania i wprowadzisz je do naszej aplikacji. Sztuczna inteligencja igusGO rozpozna obiekt i wyświetli możliwe opcje wykorzystania produktów igus w maszynie lub fabryce. AI korzysta z danych projektowych igus, które nasi klienci wdrożyli już na podobnych maszynach i komponentach. Kolejne kliknięcie spowoduje, że otrzymasz informacje na temat łożysk ślizgowych, technologii liniowej lub prowadników kablowych. Z tego poziomu możesz natychmiast zamówić produkt w sklepie igus lub dzięki naszym licznym narzędziom online – kalkulatorom i konfiguratorom – możesz sprawdzić żywotność produktu. 

Inteligencja igusGO rozwija się każdego dnia

Aplikacja jest nieustannie rozwijana. Każdego dnia dodajemy do niej nowe zastosowania, których obecnie jest już ponad 610. Znajdziesz tu zarówno propozycje optymalizacji maszyn domowych, takich jak ekspresy do kawy, przez rowery, rozlewnie, samoloty, aż po koparki i inny ciężki sprzęt budowlany. Przez kilka pierwszych miesięcy działania aplikacji beta testerzy przekonali się już do igusGO i zasugerowali ulepszenia. Jeśli więc i Ty masz jakieś pomysły na poprawę jej działania – koniecznie daj nam znać.

Aplikacja jest dostępna w języku niemieckim, angielskim i japońskim dla systemów Android i iOS oraz w wersji internetowej. Posiada również zintegrowanego chatbota AI, który odpowie na Twoje pytania. Bądź jednak dla niego wyrozumiały, ponieważ cały czas się uczy 😉