Relacja z Targów Warsaw Industry Week 2021. Zobacz, jak motion plastics® rewolucjonizują przemysł

  • Post author:
Webinar - systemy odciągu triflex i rozwiązania dla robotów SCARA
Konkurs vector 2024 - najlepsze rozwiązania z zastosowaniem prowadników kablowych

Już drugi raz w ciągu trzech miesięcy spotkaliśmy się z Wami twarzą w twarz. Jest to dla nas niezwykle cenne, gdyż nie mieliśmy do tego okazji przez blisko półtora roku. Na Targach Warsaw Industry Week 2021 zaprezentowaliśmy jak motion plastics® od igus® rewolucjonizują przemysł. Dziękujemy za tak liczne przybycie i zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z targów.

Mamy nadzieję, że odwiedzając nasze stoisko, dowiedzieliście się więcej na temat rozwiązań z zakresu łożysk ślizgowych, przegubowych i łożysk liniowych wykonanych z wysokowydajnych polimerów.

Liczymy na to, że nie przeszliście obojętnie obok prezentowanych przez nas rozwiązań e-prowadnikowych, elastycznych przewodów do połączeń ruchomych oraz kompletnych systemów zasilania readychain®.

Podczas spotkań staraliśmy się zaprezentować najlepsze sposoby redukcji kosztów z igus® i możliwości wydłużenia żywotności Waszych aplikacji, dzięki naszym polimerowym produktom do każdego ruchu.

Dziękujemy za każdą rozmowę. Do zobaczenia i do usłyszenia!

wiw_targi

igus® na targach WARSAW INDUSTRY WEEK 2021
Hala B, Stoisko B2.08
Nadarzyn k. Warszawy, 8-10 listopada

Dziękujemy za wszystkie spotkania!

Mateusz Uraziński

Inżynier Sprzedaży
Systemy e-prowadnikowe
Tel. 728 877 972
murazinski@igus.net

Filip Makowski

Inżynier Sprzedaży
Łożyska dry-tech®
Tel. 606 422 270
fmakowski@igus.net

Przypomnijmy sobie, jak wyglądały nasze ostatnie spotkania. Cieszymy się, że już wkrótce znowu będziemy mogli się z Państwem zobaczyć!

Dodaj komentarz