Opinie naszych Kandydatów dot

Paulina Skowron | Luty 7, 2019

„Rozmowę kwalifikacyjną oceniam bardzo pozytywnie. Pani Aleksandra dzięki swojemu profesjonalizmowi sprawiła, że czułem się dobrze na rozmowie i nie odczuwałem stresu, który przed rozmową mi towarzyszył.”

Czytaj dalej...

JAK TO WYGLĄDA NA CO DZIEŃ…

Paulina Skowron | Luty 7, 2019

… CZYLI JAK PRACUJEMY, JAKIE MAMY OBYCZAJE:
Pracujemy w godzinach 8:00 – 16:00 (produkcja 2 – zmianowo 6:00-14:00, 14:00-22:00),
Mówimy sobie po imieniu,
Pomagamy sobie – dzielimy się wiedzą i doświadczeniem,

Czytaj dalej...

Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem z siedzibą główną w Kolonii w Niemczech

Paulina Skowron | Luty 7, 2019

igus powstał w 1964 r w podwójnym garażu Guntera i Margaret Blase. Obecnie mamy swoje oddziały w 35 krajach i zatrudniamy ponad 3 000 pracowników na całym świecie.

Czytaj dalej...

Zaaplikowałeś na naszą ofertę pracy? Jeżeli tak to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie !

Aleksandra Banaszek | Luty 2, 2019

Jeżeli tu trafiłeś to najprawdopodobniej zaaplikowałeś na naszą ofertę pracy. Czy mam rację? Jeżeli tak to świetnie trafiłeś! W tym artykule oraz w całej zakładce KARIERA znajdziesz mnóstwo interesujących kwestii oraz odpowiedzi na nurtujące pytania. A teraz chciałabym przybliżyć Ci to, co może Cię czekać po zaaplikowaniu na naszą ofertę pracy.

Czytaj dalej...

Pierwsze kroki w igus – okres onboardingowy!

Aleksandra Banaszek | Październik 30, 2018

W igus Sp. z o.o. zdajemy sobie sprawę z tego jak trudne dla Nowych Pracowników są pierwsze dni w nowej pracy. Wejście w nowy zakres obowiązków, nową gamę produktową/usługową czy nowe środowisko bardzo często powoduje stres i dyskomfort. W igus Sp. z o.o. chcielibyśmy, aby nasi Nowi Pracownicy sprawnie wdrażali się w nowe środowisko oraz specyfikę organizacji. W związku z tym mamy przemyślanie zaplanowany system onboardinowy (i pre-onboardingowy), który opiszę poniżej.

Czytaj dalej...