Zaaplikowałeś na naszą ofertę pracy? Jeżeli tak to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie !

Aleksandra Banaszek | Luty 2, 2019

Jeżeli tu trafiłeś to najprawdopodobniej zaaplikowałeś na naszą ofertę pracy. Czy mam rację? Jeżeli tak to świetnie trafiłeś! W tym artykule oraz w całej zakładce KARIERA znajdziesz mnóstwo interesujących kwestii oraz odpowiedzi na nurtujące pytania.  A teraz chciałabym przybliżyć Ci to, co może Cię czekać po zaaplikowaniu na naszą ofertę pracy.

No to zaczynamy! Skoro wykonałeś pierwszy krok i złożyłeś swoją aplikację to znaczy, że znalazłeś coś interesującego w naszej ofercie i to właśnie może być dobry początek świetnej przygody z nami!:)

Jeżeli twój profil zawodowy wpasowuje się w nasze ogłoszenie rekrutacyjne to z pewnością niebawem skontaktuje się z Tobą Aleksandra Banaszek – nasza Specjalistka ds. HR https://www.linkedin.com/in/aleksandra-banaszek-453003131/, która porozmawia z Tobą telefonicznie w dogodnym dla Ciebie momencie.

Jeżeli podczas rozmowy telefonicznej zainteresujesz nas swoją kandydaturą, to już wkrótce umówimy Cię na spotkanie face to face z  Liderem zespołu do którego możesz dołączyć (jeżeli aplikujesz na stanowisko w regionie innym niż woj. Mazowieckie) i ze mną – Managerem HR – Dorotą Michałowską https://www.linkedin.com/in/dorota-micha%C5%82owska-472a2164/ lub Olą (jeżeli aplikujesz do naszej centrali w Warszawie). Reasumując już na pierwszym spotkaniu będziesz miał okazję poznać swojego Lidera i porozmawiać z nim o wszystkich istotnych kwestiach technicznych i merytorycznych.

To jest czas dla Ciebie – wykorzystaj go jak najefektywniej i nie bój się zadawać dużo pytań. Jeśli w trakcie spotkania okaże się, że Twoja kandydatura jest wyjątkowa to w niedługim czasie spodziewaj się od nas telefonu.  Wtedy to zaprosimy Cię na tzw. „Dzień Kandydata” do nas do firmy.

Pewnie teraz  zastanawiasz się czym jest ten tajemniczo brzmiący „Dzień Kandydata”. To nic innego jak poznanie naszej organizacji od wewnątrz. Zaprosimy Cię na 3-4 h do naszego biura w Warszawie. Będziesz miał okazję poznać wszystkich pracowników, porozmawiać z potencjalnymi współpracownikami oraz managerami. Zobaczysz w jakich warunkach pracujemy, jaka jest atmosfera, energia i kultura naszej organizacji. Na tej podstawie będziesz mógł zweryfikować czy faktycznie jest to miejsce i ludzie z którymi chciałbyś współpracować na co dzień. Zależy nam na tym, żeby decyzja o podjęciu współpracy byłą świadoma z obu stron.

Poczęstujemy Cię obiadem i zaopatrzymy w kanapkę i wodę  na podróż powrotną do domu ? . Jeśli nie jesteś z Warszawy i będziesz chciał dojechać do nas pociągiem albo autobusem to zwrócimy Ci koszty podróży. Dzień Kandydata to nasz ostatni etap rekrutacji. W przeciągu max.2 tygodni od wizyty u nas w firmie otrzymasz informacje zwrotną dotycząca zakończenia procesu rekrutacyjnego. Jeśli będzie pozytywna, złożymy Ci ofertę współpracy.

Po całym procesie rekrutacyjnym wyślemy do Ciebie na maila prośbę o wypełnienie ankiety „Candidate Experience” dzięki której możemy poznać opinie Kandydatów odnośnie naszych praktyk rekrutacyjnych. Jeżeli zdecydujesz się na podjęcie z nami współpracy to przygotujemy dla Ciebie spersonalizowany plan szkoleniowo-wdrożeniowy i prześlemy Ci „Podręcznik Pracownika”, który jak zobaczysz okaże się pomocny w pierwszych dniach pracy… ale o tym już w kolejnym artykule który pojawi się za miesiąc!

Zachęcam do aplikowania do nas do firmy i pozdrawiam serdecznie!!!

Dorota Michałowska
HR Manager w igus Sp. Z o.o.

Mobile: 692 495 838
Mail: dmichalowska@igus.pl


Skomentuj artykuł

Napisz komentarz.

Twój komentarz zostanie moderowany przez administratora przed aktywacją.
Słowa kluczowe dla artykułu:

HR

Newsletter:

Wybierz temat