Aplikacja – MPPB. J. W. Ślepsk

Post navigation

W Polsce, odwiedziliśmy naszego klienta MPPB. J. W. Ślepsk z Augustowa. Firma została założona przez Józefa Wiszniewskiego i początkowo działała w sektorze budowlanym. Dzisiaj, MPPB z sukcesami produkuje łodzie oraz jachty różnego typu. Jedna rzecz, która na pewno łączy wszystkie projekty, wychodzące z linii produkcyjnej – włókno szklane.

Polscy konstruktorzy preferują wykorzystanie nowoczesnych materiałów w swoich łodziach i jachtach. Łożyska liniowe drylin® pasują do tej koncepcji idealnie.

Konstruktorzy używają dwóch oddzielnych szyn z gamy drylin® po dwóch stronach mechanizmu składania dachu. Dach może być składany ręcznie i blokowany za pomocą śruby.

Dach zamknięty i otwarty. Po jednym systemie drylin® W, wykorzystano na każdej ze stron. Strzałka na zdjęciu poniżej ukazuje oprawy łożyskowe, w miejscu gdzie materiał dachu ulega fałdowaniu.

Głównym powodem wykorzystania produktów igus® przez MPPB. J. W. Ślepsk, jest doskonała odporność tworzyw sztucznych na słoną wodę, promieniowanie słoneczne oraz inne czynniki środowiska.  Kolejną zaletą jest bezobsługowość, ze względu na bezsmarowność materiału. Kapitan nie musi się martwić o dach zainstalowany w ten sposób.

Wszyscy na pokład: Załoga MPPB. J. W. Ślepsk i załoga “iglidur® on tour”, wszyscy dumni ze swoich “pojazdów”.

Chcielibyśmy podziękować MPPB. J. W. Ślepsk, za możliwość spojrzenia na ich pracę. Narobiliśmy sobie ochoty pojechać nad morze!

Pozdrawiamy,
igus® i załoga “iglidur® on tour”