Opuszczamy Włochy, Darowizna-6

Post navigation

Ostatniego dnia we Włoszech odwiedziliśmy nasz samochód iglidur® i kolegów na stoisku igus®, podczas targów drukarek 3d w Mediolanie.

Stoisko igus® i samochód iglidur®

Aby przekazać więcej informacji zwiedzającym, oraz możliwości produktów igus® w branży drukarek 3D, igus® Włochy zorganizował konferencje, na której również została przekazana darowizna.

Sergio Villa (Dyrektor Zarządzający igus® Włochy) prezentuje firmę igus®

3200 Euro zostało przekazane dla “II Grappolo”, z siedzibą niedaleko igus® Włochy. Organizacja zajmuje się pomocą osobom starszym oraz niepełnosprawnym dzieciom. Około 130 wolontariuszy w 12 pojazdach, dociera do szpitali, ośrodków rehabilitacyjnych i szkół.

Od lewej do prawej: Giulio Ferrante (Produkt manager iglidur®), Wolontariusz Il Grappolo, Chiara Fumagalli (igus® Włochy), Me,Giancarlo Visigalli (Dyrektor Zarządzający Il Grappolo), Sergio Villa (Managing Director igus® Włochy)

Wieczorem, wsiedliśmy do naszego samochodu iglidur® aby ruszyć dalej, zatrzymaliśmy się jeszcze tylko zrobić ostatnie zdjęcie w Mediolanie.

Pozdrawiamy, Mediolan!

Ze względu na nasz późny start, zdecydowaliśmy się przekroczyć granicę Francji i zostać w Nicei na Lazurowym Wybrzeżu. 3002 km na liczniku, zakończyły podróż przez Włochy. Dziekujemy wszystkim którzy nas wspierali. Grazie mille!

Drugi raz we Francji, ale tylko przejazdem.

PS: Przekroczyliśmy 90 000 km na liczniku!