dry-tech®-box

Post navigation

Kto jest reprezentantem naszego auta iglidur® w miejscach dla niego nie dostępnych? dry-tech®-box oczywiście.


To jest dry-tech®-box.

Spotykam się z pytaniami: Co jest w środku dry-tech®-box’a i jaki jest jego sekret? Pozwól mi wyjaśnić! Mamy w sumie 45 standardowych i ponad sto specjalnych materiałów do unikalnych zastosowań. dry-tech®-box został stworzony dla naszych klientów, aby uprościć wybór materiału.

Ogólne informacje o iglidur®, różne gałęzi przemysłu i testy, można znaleźć wewnątrz okładki. U dołu, dry-tech®-box zawiera dwie sekcje. 32 różne materiały iglidur®, jako tuleje ślizgowe, znajdują się w pierwszych czterech rzędach. Ponadto, maksymalne temperatury, obciążenia i nazwy są wydrukowane na dole. Dwa ostatnie rzędy zawierają części specjalne. Co więcej, jest tu 12 nakładek w różnych kolorach, określających główne wymagania.


Po lewej: 32 materiały i 16 części specjalnych, Po prawej: Wszystkie nakładki, Na górze: Główne wymagania

Jak wybrać odpowiedni materiał?

Po pierwsze, to zawsze zależy od rodzaju aplikacji: obciążenie, środowisko, tolerancje…Niemniej jednak, zamiast przeglądania godzinami katalogu, o wiele szybciej jest skorzystać z dry-tech®-box’a. Znalezienie odpowiednich materiałów, dzięki nakładkom jest możliwe w ciągu kilku sekund, działają one na zasadzie filtrów. Nakładając nakładki zgodne z Twoimi wymaganiami, ukazują sie łożyska dopasowane do Twoich potrzeb.


1 – Przegląd materiałów iglidur®; 2- Pierwszy wamóg: Temperatura powyżej 150°C; 3 – drugi wymóg: Bródne środowisko; 4 – Trzeci warunek: Aplikacja podwodna

Finalnie, należy skontaktować się z ekspertem igus i omówić swój wybór. Opierając się na naszej wiedzy i doświadczeniu, stworzyliśmy nawet specjalne nakładki do poszczególnych branż.

https://youtu.be/jQisg68O8gQ

Wideo – dry-tech®-box w praktyce.

Tak, to jest takie proste i oczywiście dostępne w kilku językach. Mamy je na naszym magazynie oraz ze sobą, aby życie naszych klientów stało się łatwiejesze.

Kogo odwiedzimy?

Zostań z nami

Karl