Załoga iglidur® w trasie oraz plan podróży po Europie!

Post navigation

Cześć, to znowu ja!

Podczas drogi do naszych klientów, chciałbym przedstawić moją drużynę w podróży po Europie.

Załoga iglidur® w trasie oraz plan podróży po Europie!Załoga iglidur® w trasie, od lewej do prawej: Sandor, ja, Nils

Nils ma 19 lat, posiada wykształcenie z zakresu projektowania grafiki, kocha muzykę i fotografię. Dlatego wybrałem go jako mojego asystenta w robieniu zdjęć. Co więcej, ma doświadczenie w filmowaniu, opiekował się będzie więc GoPro i aparatem.

Sandor ma również 19 lat, kocha podróżować i odkrywać inne kraje. Jest naszym kierowcą i będzie dbał o nasze bezpieczeństwo na drodze.

Jest już jasne kim jesteśmy ale gdzie jedziemy?

Zobaczcie plan iglidur® w trasie po Europie.

Przegląd Państw, które odwiedzimy podczas kolejnych 6 miesięcy.

Naszą podróż zaczynami w Austrii, następnie w kierunku Wielkiej Brytanii, jadąc przez Holandię i Belgię. Co więcej, spędzimy prawie 3 tygodnie we Francji, aby następnie odwiedzić Szwajcarię i świętować nowy rok. 2015 rozpocznie się dla nas zimno i śnieżnie, gdyż kolejne cele to Europa Północna – Norwegia i Szwecja. Następnie ruszymy na południe do Polski! oraz na Węgry i do Turcji, aż wreszcie zakończymy podróż na południu Europy zaglądając do Włoch, Hiszpanii i Portugalii.

Czeka nas więc ciężka przeprawa, a to są tylko główne przystanki. Niemniej jednak, jesteśmy ciekawi i podekscytowani tym co zobaczymy, doświadczymy i odkryjemy. Wyposażeni w aparat, drytech®-box i pełny zbiornik paliwa, jesteśmy już w trasie!

Czekajcie na nasze pierwsze wideo

Karl