Pozwólcie, że się przedstawię

Post navigation

Cześć Wszystkim, Witam Was w podróży “iglidur® w trasie” po Europie.

Nazywam się Karl i będę przedstawicielem iglidur® w trasie w podróży przez Europę. Przez następne cześć miesięcy, będę robił zdjęcia, kręcił filmy, przeprowadzał wywiady oraz pisał na blogu. Będziecie mogli przeczytać o miejscach, które odwiedzamy, oraz o kulturze z którą się stykamy. Ze względu na fakt, że posiadam tytuł magistra z mechatroniki, będę również duża wagę przywiązywać do aspektów technicznych. Nasi klienci i ich aplikacje to nasze źródło innowacji. Dlatego, jestem ciekaw historii jak produkty igus® rozwiązały ich problemy i ułatwiło życie. Ponadto, igus® ma szereg narzędzi internetowych do szybkiej konfiguracji naszych produktów, opierających się na rezultatach naszych testów oraz wymaganiach klienta. Chcę wiedzieć, jak pomocne są takie narzędzia, aby dokonać właściwego wyboru produktu i uzyskać najlepsze rozwiązanie.

W sumie, będę raportował codziennie, ale nie mogę się doczekać też waszych komentarzy! Nie wahajcie się pisać np. jeżeli chcecie dowiedzieć się jakichś szczegółów .

Samochód iglidur®, drytech®-box i ja. Poznamy się bardzo dobrze w ciągu następnych 6 miesięcy.

Dzisiaj, samochód iglidur® przechodzi rutynowy przegląd przed wyjazdem w trase. Dlatego drytech®-box będzie mógł rozejrzeć się trochę we Frankfurcie.

MAIN TOWER jest jednym z najwyższych wieżowców w Niemczech, o łącznej wysokości 240 m, z powierzchniami biurowymi. 26 wind, zabiera gości na platformę, na 198 metrze wysokości z prędkością 25,2 km/h, dlatego te windy sa jedne z najszybszych w Niemczech. drytech®-box dotarł na szczyt, aby spojrzeć na bankową dzielnicę Frankfurtu.

Pozwólcie, że się przedstawiędrytech®-box na szczycie MAIN TOWER. Jest zimno i wietrznie na 198 m.

Na koniec dnia, nasz samochód iglidur®, opuścił centrum serwisowe odświerzony i gotowy na podbój Europy. Jesteśmy w drodze do następnego przystanku. Kim jesteśmy i dokąd zmierzamy? Dowiesz się niebawem, kiedy przedstawię moich kolegów oraz plan podróży.

Dołącz więc do rodziny igus® i bądź częścią innowacji na całym świecie!

Karl